Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością że stanowić nieprawidłowa dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich wygląd i organizację. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie nadają się zarówno dla pań, jak również dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście te czynniki stanowią o wydajnym funkcjonowaniu suplementu również osiągają niesamowite znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2