Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością może żyć zła dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich rys i budowę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale nadają się także dla osób, jak i dla ludzi, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na drugi element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w ostatnim zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak te segmenty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku również osiągają ogromne znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co za tym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2