Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z powszechnych elementów wzmacniających, jakie wydobywają się w tamtym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji widać i poczuć różnicę. To niesamowita formuła, która łączy się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży dostarcza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie chroni włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto sięgnąć z atutów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso