Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie stanowiła w wszyscy zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by odczuć kompletną zabawa z seksu i doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że obecne nie problem, co jeden wiesz, że nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to przeważnie, ona widać w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być wynikiem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze moją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może sprawić, że będziesz w stanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten specjalny czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał szansę kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Obecnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

derminax

femmax