Moda która nas otacza

Bardzo wiele pań ma spore kompleksy na tle swojej wagi – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma większego sensu ściemniać – nie tak znowu rzadko jest tak, że istotnie panie mają o kilka kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją naprawdę interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, niekiedy szczupłe kobiety przez kiepsko dopasowane ubrania wyglądają na o wiele cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, bez przesady, w tym aspekcie panuje akurat całkowita wolność. Oprócz tego niech barwa naszego stroju podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra oraz bardzo rozbudowana klatka piersiowa, trzeba założyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuch, i to nie tylko jeżeli są w ciąży. W tym celu trzeba nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z kobiet chciałaby je ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilo mniej.