Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Istnieje kilka prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.