Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też owocować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe schorzenia, które
kamagra w zelu mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu viagra tanio jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Dzisiaj sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, zbyt mało snu i inne podobne okoliczności. Pomyśl nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.