9 sposobów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Prezentuje kilka prostych rad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania dowiodły, że kontakt cielesny aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, iż filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Na co dzień konsumuj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie zwiększa transport krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna je za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Dlatego wskazane jest włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, że już dwa papierosy mogą sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra cena